Voyage Torba Private

Bodrum
Voyage torba privatein konumlandığı alan; bodrum kent merkezine 6 km, havaalanına 30 km mesafede yer alıyor. ultra her şey dahil sistemiyle çalışan tesis, 5.000 m² alan üzerine kuruludur. voyage torba private misafirleri, voyage torbanın tüm imkanlarından yararlanmalarının yanı sıra yalıtılmış ve lüks bir ortamda konaklama imkanı elde ediyorlar. voyage torbanın hemen karşısında özel bir alanda konumlanmış olan tesis; direkt havuza bağlanmış villalar içerisinde standart ve aile olmak üzere toplam 46 alttan ısıtmalı odası, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, kendine özel havuzu, barı ve restoranı ayrıca eşsiz ala carte restoranıyla da sizi ve misafirlerinizi ağırlamayı bekliyor.
Begum...
kötü yorumlara inanamıyorum! ben balayı için 02 haziran 2012 tarihinde balayı çifti olarak gittik. daha otele girdik güleryüz, samimi ve içten karşılama ile ısındık adeta. balayı çiftiyiz diye delux oda da verdiler standart seçmiş olmamıza rağmen. odamıza hemen yerleştik, baştan eşimin doğum gününü ve diğer istediğimiz alacarte restorantları ayırttılar bizim için. deniz bir harika, zaten bodrumun denizi güzeldir, kumsaldır, denizin her daim dibi görünür aksini iddia eden de yalancıdır arkadaş. kumsal geniş ferah, sürekli güneşlenirken dondurma ya da bira getiriyor çalışanlar, susamaya acıkmaya vakit bulamıyorsunuz. yemekler olağanüstü hiç midem bozulmadı hiç kıl mıl çıkmadı çok şükür bana da eşime de denk gelmedi en azından. kahvaltıda "keşke sıcak çikolata" olsa dedim eşime, garsoncuk duymuş koşmuş taa girişteki kafeden yaptırıp getirmiş. şaşırdım nerden bildiniz dedim. hani o kdr ilgili ve müşteri memnuniyetine düşkünler. her çalışan mı mutlu olur her garson mu kibar olur allahım nasıl düzgün seçilmiş hepsi nasıl terbiyeli temiz insanlar. içkilere de laf ettirmem hep kaliteli ve hep saniyesinde getirdiler. iki kere genç olan garsonlara 20 tl verdik çok da değil. daha bir şevkle hizmet ettiler daha hızlı oldular hani söylenmeyin de arada bi 20 tl çıkarın gözden. zor değil. gece eğlenceler harika, disko hep kopartıyor, zeynep dizdar mı bir hatun geldi ses nasıl güzel nasıl eğlendik mest olduk.. animasyon insanı değilimdir ama sürekli yok pilates yok oryantal yok toplu dans yok her akşam tiyatroda gösteriler şovlar.. hani bunlara laf eden nolur riksosa gitsin de rezil olup dönsün eve. voyega torba 10 numara bi mekan. bu haziranda da gidiyoruz hani olur ya çok kötü bir sürprizle karşılaşırsak tükürdüğümü yutarım. sonuçta olur ya olur. ama o 7 gece bize cennetti, bir rahatladık bir kilo aldık bir içtik bir yüzdük.. dönesimiz yoktu. sanmıyorum böyle bir mekan kötüye gitsin her sene daha da gelişir güzelleşir her sene bambaşka uçurur insanı. odalar küçükmüş, arkadaş sen tatile geliyosun odada uyumak dışında işin ne.. git barlarda takıl geniş koltuklu salonda tv izle git havuz başında çay iç git pastaneye tatlılara dal.. ne memnuniyetsiz insanlar var şaşıyorum. sen kalk bodruma git oda niye küçük de. odada işin ne.. oteli beğenmedin mi atla her akşam yemekten sonra bodruma in. 15 dk sürmüyor. biraz mutlu olmayı bileceksin. voyage torba üstüne tanımam. nokta.
Levent...
voyager torba private hakkında yapılan yorumlara şaşırıyorum.pek cok yorumun asılsız ve yanlış olduğunu söylemek isterim.ben ailem ile tatili gerçekleştirdim.inanın yorumlar boş ve saçma .gelin görün yaşayın böyle bir temizlik böyle bir tesis böyle güzel yemek içecek ve ikramlar oldukça yerinde ve süper .pek çok tesiste böyle bir şey yok.herşey gerçek fotoğrafta gördüğünüz üstünde.