Voyage Torba Private Bilgileri

Bodrum
Voyage torba privatein konumlandığı alan; bodrum kent merkezine 6 km, havaalanına 30 km mesafede yer alıyor. ultra her şey dahil sistemiyle çalışan tesis, 5.000 m² alan üzerine kuruludur. voyage torba private misafirleri, voyage torbanın tüm imkanlarından yararlanmalarının yanı sıra yalıtılmış ve lüks bir ortamda konaklama imkanı elde ediyorlar. voyage torbanın hemen karşısında özel bir alanda konumlanmış olan tesis; direkt havuza bağlanmış villalar içerisinde standart ve aile olmak üzere toplam 46 alttan ısıtmalı odası, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, kendine özel havuzu, barı ve restoranı ayrıca eşsiz ala carte restoranıyla da sizi ve misafirlerinizi ağırlamayı bekliyor.
Berna...
giderken, verdiğim paraya degecek mi diye çok düşündüm. ama tatilden dönünce şunu söyleyebilirim ki, daha fazlasını bile hakediyorlar. yıllardır 5 yıldız otellere giderim, boyle güzel bir hizmet görmedim. temizlik ve güleryüz ön planda, elinizi kaldırsanız 2 kişi koşuyor. otelin tek sorunu, odaların ufak olması, onu da yeni dekorasyon ve temizlik ile unutturuyorlar. ben 4 yaşımda çocuğum ile gittim. hiç bir sorun yaşamadım. herkese tavsiye ederim.
Ayçın...
15 Haziran haftası Torba Voyage'da idik. Güzel bir tesis, yemek kalitesi bir çok yere kıyasla iyi, animasyon ekibi keyifli, fakat temizlik ve hizmet kalitesi gerçek anlamda çok düşük. Yaşadığım memnuniyetsizlikleri kaleme almak çok uzun sürer, fakat size 2 örnek vereceğim. Birincisi kullanmamız için yatağın üzerine katlı ütülü bırakılan, fakat açınca aynen fareler tarafından parçalanmış ve araba motoru temizlenmiş gibi bir görüntüye sahip olan pikeyi gören customer relations çalışanın verdiği tepkinin, 'Sanırım karışmıştır' olması inanılır gibi değildi!.. Temiz ve pis nasıl karışabilir??? İkincisi Meksika restaurantına yemek için gittiğimizde, acısız çocuk menüsü sorduğumuz garsonun çözüm üretmekten çok uzak, çok bilmiş bir eda ile 'çocuk menümüz yok, çocuklar kidsclubda yiyip geliyorlar' diye yaptığı yorum. Bu ve buna benzer yaşadığım daha o kadar çok trajikomik olaydan sonra, inanın çok beğenmeme rağmen ve belli ki çok maliyetli özenilerek yapılmış olan tesisi hiç bir tanıdığıma tavsiye etmiyorum.