Side Sun Hotel

Side
Side sun hotel, side kumköy sahilinde, denize sıfır olarak konumlanmış, çoğunluğu deniz manzaralı 175 standart oda, ara kapılı 32 aile odası, toplam 207 oda kapasitesine sahip, ince kumlu özel plajı olan bir oteldir. odaları, balkon, split klima, banyo, duş, saç kurutma makinesi, lcd tv, direkt telefon, minibar, özel kasa ile donatılmıştır. açık ve kapalı havuz, çocuk havuzu, su kaydırağı, türk hamamı, sauna, fitness center, masaj, animasyon aktiviteleri, mini club otelin misafirlerine sunduğu aktivitelerdir. side sun ana restoran, meksika ve osmanlı yemeklerinin sunulduğu a la carte restoranlar bulunan side sun hotel, side merkeze 5 km, antalya havaalanına 65 km mesafededir
Suna...
06 temmuz 2013 - 09 temmuz 2013 tarihlerinde arkadaşımla birlikte side sun otelde kısa bir tatilim oldu. daha önce 2011 yılında da gelip çok memnun olduğum için tekrar gelmeyi tercih ettik ve yanılmadık. öncelikle otelin plajı tamamen kum, denizi muhteşem, yemekler çok güzel, sadece tatlılarını pek beğenmedik, plaj hizmetleri ve plaj yiyecek servisleri çok güzel, oda temizliği çok iyi hergün temizleniyor ve çarşaflar değişiyor. tek memnun olmadığımız taraf animasyondu 2011 yılındaki animasyonlar daha güzeldi. fırsat bulduğumuzda tekrar gitmek için can atıyoruz.
Gürsel...
ikinci kez gittim temizlik güleryüz deniz kumsal çok güzel ama yemekler şahane böyle lezzetli yemekleri benim diyen zincir otellerlerde bile görmedim teşekkür ederiz side sun.