Sayanora Hotel

Side
Sayanora hotel, side şehir merkezine 800 metre yürüme mesafesinde olup, denize 120 metre, manavgat merkeze 8 km, antalya havaalanına 65 km uzaklıktadır ve 2 katlı bloklar halinde 52 oda 120 yatak kapasitesine sahiptir. bütün odalarında split klima, televizyon, minibar (mini barda günlük kişi sayısına mutakip 0,5 lt su konulmaktadır ve ücretsizdir), ( safe box odalarda ücretlidir), fön makinesi, duş, wc, direkt telefon, balkon ve yangın alarm sistemi mevcuttur. resepsiyonda uyandırma, döviz bozma, ptt hizmetleri, çamaşırhanede yıkama ve kuru temizleme, doktor, masaj, fotoğraf hizmetinin yanısıra, açık ve kapalı restaurant, bar, büyükler ve küçükler için yüzme havuzu, çoçuk havuzunda filli kaydırak, çoçuk parkı,internet cafe ve otel odaları, restorant ve barlar dahil otel içi her yerde ücretsiz internet ( wıfı )hizmeti verilmektedir.
Murat...
daha önce 2005 de gitmiştim çok beğenmiştim ve tekrar gittim bu sene otel biraz daha gelişmiş ve büyümüş olmasına karşın temizlik yemekler ve diğer olaylardan hiç ödün verilmemiş hepsi mükemmele yakındı fakat bazı garsonların biz türklere haraket ve tavırları farrklı geldi sakın yanlış anlaşılmasın 1-2 garson onlarada dikkat edilirse 5 yıldızlı otellerden sadece kaydırakları eksik olur
KivanÇ...
HARİKA BİR OTEL.TEMİZLİK MÜKEMMEL, AÇIK BÜFE HARİKAYDI. ÇALIŞANLAR ÇOK YARDIMCI OLUYOR. BİR DAHA GİTMEYİ ÇOK İSTİYORUZ. HERKESE TAVSİYE EDERİZ. PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ.