Radisson Blu Resort & Spa

Çeşme
Radisson blu resort & spa, izmir çeşme mevkiinde, denize sıfır konumda, 312 oda kapasitesi ile hizmet vermektedir. odalarında; kablosuz internet, klima kontrolü, mini bar, kasa, uydu yayını ve lcd televizyon bulunmaktadır. özel plajı ve iskelesi bulunan radisson blu resort hotelde, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu mevcuttur. element restoran, citrus lobby bar, aqua pool bar, sands plaj bar, disko, basketbol, fitness, sauna, hamam, masaj, bisiklet, tenis, masa tenisi, çocuk kulübü, doktor, fotoğrafçı, market otelde bulunan olanak ve aktivitelerdir. radisson blu resort spa hotel, çeşme merkeze 4 km, adnan menderes havaalanına 90 km mesafededir.
Dr....
Tek kelime ila harika! Personeller inanılmaz güleryüzlü ve gerçekten içten yaklaşıyorlar. Çeşmede fark yaratacak bir yer! Aradığınız tatil mutluluksa kesinlikle bu otelde!
Selda...
radisson blu çeşme otelinde 26 mayıs 2012 tarihinde üniversiteden mezun arkadaşlarımızla 20 yıl sonra buluşmak amaçlı bir organizasyon planladık ve bu oteli seçtik. otele geldiğimizde ilk karşılaştığımız nokta daha kayıt işlemi yaptırmadan visa numaramızın isteniyor olmasıydıki daha konaklama yapılmamıştı neyse daha sonra akşam yemeği için bize ayrılan ayrı bir salon olacağı idi fakat yemek salaonunun bir köşesinde ayrılmış iki masa ve açık büfeden yemeklerimizi almamız söylendi ve yemekte su bardaklarını doldurmalarını istediğimizde suyun da ekstra ücerete tabi olduğunu öğrendiğimizde böyle bir uygulama ile hiç karşılaşmadığımız için şakınlıkla kaldık..otelin daha önceden yapmış olduğumuz anlaşmaya uymayışı 5 yıldızlı ve zincir otel statüsünde olması analayışı hiç etkilemdiğini gördük..daha sonra sabah kahvaltısına indiğimizde gördük ki bizden önce kahvaltı yapılmış masaların temizlenmemiş olduğu ve biz kendimiz masaların üzerlerindekileri kaldırıp yer açarak kahvaltı yapılacak yer alanı yaratmamızdı.kahvaltı menüsü de çok zayıftı. keşke bu otele gitmeden önce daha detaylı olarak inceleme yapsaymışık diye kendimize kızdık.. umarım bu bilgi bu otelde konaklamayı düşünenler için bir ışık olur ve bir kez daha ciddi bir şekilde tekrar düşünürler. biz pişman olduk sizler olmayınız..