Palm D'or Hotel

Side
Herşey dahil konseptinde hizmet veren palm d'or hotel kumköy beldesinde bulunur ve denize 500 metre mesafede konumlanmıştır. tesis side merkeze 1, kumköye 1 km uzaklıktadır. tesiste 100 oda bulunmaktadır ve her odada televizyon, kasa, saç kurutma makinesi, klima, telefon ve balkon standart donanımdır. tesisin olanak ve mekanları olarak, 400 kişi kapasiteli restoran, lobby bar, pool bar, service bar, türk hamamı, sauna, masaj, jakuzi, fitness center, açık havuz, kapalı havuz, çocuk havuzu, kaydıraklar, masa tenisi, animasyon, bilardo, internet köşesi, tv köşesi, dart sayılabilir.
Cabir...
Aslında bu eleştirimiz otelden çok turon9 için olacak. çünkü bizim rezarvasyonumuz başka otele iken tur rezarvasyon yapmadığı için mecbur kalarak bu otele geldik.turon9un en başta 0-14 ücretsiz ve 4 kal 3 öde olanaklarını bize kullandırtmamasından iyi niyetli ve dürüst olmadığını anlamıştım.fakat ülkemizde bu tür haksızlıklara karşı mücadele etmek hem çok maliyetli hemde çok zaman alıcı oluyor.bundan dolayı bu siteye yazmayı uygun buldum. yaşadığım zorlukları kelimelerle anlatamıyorum. kesinlikle turon9u tercih etmeyeceğim sizde tercih etmeyin sorun yaşarsınız...
M.emin...
Lobinin de klimatize edilmesi beklenirdi. Temizlik, personel ilgili gayet iyi. Havuz biraz küçük sayıalbilir ama temiz. Deniz olanağından yararlanma fırsatımız olmadığından görüş belirtemiyoruz Alınan ücrete göre iyi bir tatil olanağıdır.