Palm D'or Hotel

Side
Herşey dahil konseptinde hizmet veren palm d'or hotel kumköy beldesinde bulunur ve denize 500 metre mesafede konumlanmıştır. tesis side merkeze 1, kumköye 1 km uzaklıktadır. tesiste 100 oda bulunmaktadır ve her odada televizyon, kasa, saç kurutma makinesi, klima, telefon ve balkon standart donanımdır. tesisin olanak ve mekanları olarak, 400 kişi kapasiteli restoran, lobby bar, pool bar, service bar, türk hamamı, sauna, masaj, jakuzi, fitness center, açık havuz, kapalı havuz, çocuk havuzu, kaydıraklar, masa tenisi, animasyon, bilardo, internet köşesi, tv köşesi, dart sayılabilir.
Gamze...
çalışanları daha eğitimli olabilir.odaları güzel.havuz tam ideal.yemekleri yenilebilcek durumda.fakat denize otelin servisiyle gitmenizi önermem.hatta otelin anlaşmalı olan denizine gitmenizi hiç önermem.illede denize gitçem diyorsanız otelin oralarda başka bir deniz var kime sorardanız yerini size söylerler, oradaki denize gidebilirsiniz.
Gökhan...
eylül 2012 de balayı otelimizdi palm dor,otelin konumu normal ama kendi plajı çok uzak ayrıca denize girmek insanın içinden gelmiyordu,yemekler vasatı aşamadı,otel alman ağırlıklı sabah kahvaltısı oğlen yemeği ve 5 çayında sanki 3 gündür yemek yemiyorlarmış gibi saldırıyorlardı ilgi onlara yönelikdi çok fazla yerli halka hitap etmiyor ama odalar gerçekten temiz,günlük temizleniyordu,içeceklerde vasatı aşmadı gözümüzde...