Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel

Esenyurt
Kaya ramada plaza, istanbul büyükçekmece mevkiinde, 317 oda kapasitesi ile hizmet vermektedir. odalarında; banyo ve duş, saç kurutma makinesi, banyoda telefon, mini bar, interaktif tv, pay tv, yüksek hızlı internet, kasa, çalışma masası ve oturma alanı, banyoda terlik,büyüteçli ayna, lüks buklet ürünleri, interaktif mesaj sistemi bulunmaktadır. sunrise restoran, the summit restoran, patisserie la vie, rolling rock cafe bar, açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, buhar banyosu, solaryum, türk hamamı, jakuzi, grup plates & spinning& yoga egzersizleri, şok duşlar, masaj ve fitness center, 3500 kişilik konferans salonu, 23 adet toplantı salonu otelde bulunan olanaklardır. kaya ramada plaza, topkapı sarayı, sultanahmet camii ve ayasofya gibi istanbul un tarihi merkezlerine 35 km, atatürk havaalanına 18 km mesafededir.
Demet...
bu otele kaç defa geldim artık hatırlamıyorum.5 yıldır her sene fuar için gelip tercih ederim. verdiğiniz paraya kesinlikle değiyor.fuara yürüyerek 5 dk mesafede ve muhteşem deniz manzarasına sahip odaları var.tekrar tekrar gelmeyi isteyecegim nadir otellerden biri oldugu için otel sahibine ve çalışanlarına teşekkürler.
Olcay...
sürekli kaldığım kaya ramada hoteli gerek temizlik gerek fiyat gerekse personel kalitesiyle 5 yıldızlı hotellerin en zirvesinde bulunmaktadır..burada resepsiyondan yönetim personeline kadar herkese teşekkür ederim.tüm sorunlarınızda halkla ilişkiler departmanı en nazik şekilde yanınızda.beylikdüzünde kalınacak ender yerlerden biri.