Karlık Evi

Uçhisar
Karlık evi, kapadokya uçhisar mevkiinde, 22 oda kapasitesi ile hizmet vermektedir. odalarında; merkezi ısıtma, jakuzili ya da masajlı duş, wc, 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi, okuma köşesi, müzik sistemi, internet, bazı odalarda; balkon veya teras bulunmaktadır. otelnde, bisiklet gezileri, yoga ve meditasyon salonu, güzel sanatlar ve el sanatları merkezi, otelin kendi bağlarında üretilmiş üzümden yapılan özel şarapları bulabilirsiniz. otel, nevşehir şehir merkezine 30 km, kayseri merkeze 70 km mesafededir.
Ipek...
iş tempomdan uzaklaşıp kendimi şımartmak için geldim ve sanırım çooook şımardım diyebilirim :):):) kapılarda karşılandım...ve gerçekten çok ilginç bir otel... geldiğimde sergileri vardı,benide hemen davet ettiler....uluslar arası bir sanat kampıymış ve muhteşem ötesi eserler vardı...tüm odalarda da harika resimler vardı,hepsi sanat kampında yapılan eserlermiş...bahçesi muhteşem...odalarda televizyon olmaması , gazete bile almamaları ve kahvaltı için saatinin olmaması harika....çok dinlendim...yenilendim....enerji doldum.....gerçekten kafa dinlemek için muhteşem bi yer :)
Aybüke...
harika manzara,huzur,sıcacık karşılama,hep gülen yüzler,süpriz ikramlar ve de ev rahatlığı ile konforun,sanatın,doğallığın birleştiği konukevi.kendinizi şımartmak sevdiklerinizi mutlu etmek için kahvaltıya uzunca vakit ayrın,zira muhtesem ötesi hep doğal ürünlerden oluşan,lezzet ve görselliğin harika manzarada buluşması..teşekkürler karlıkevi sakinleri,teşekkürler abdullah bey hep böyle kalın.