İncekum West Hotel

Alanya
İncekum west hotel, alanya incekum mevkiinde, 6000 metrekare alan üzerinde, denize sıfır mesafede, 142 oda kapasitesine sahiptir ve bir burun üzerinde yarımada şeklinde olup 3 tarafı deniz ile çevrilidir. odalarında, duvardan duvara halı , balkon , banyo,wc , fön makinesi , telefon , sat tv , minibar , kiralık kasa ve split klima mevcuttur. tesiste lobby, tv köşesi , iki asansör , havuz bar , lobby bar , beach / snack bar , bir adet restaurant (açık ve kapalı bölüm bir arada) bir adet açık havuz , bir adet çocuk havuzu , mini kapalı havuz , dalgıç okulu, fitnes, hamam sauna, animasyon ve mini club bulunmaktadır. incekum west hotel, alanya merkeze 24 km, havaalanına 100 km ve avsallar beldesine 3 km uzaklıkta bulunmaktadır.
Haluk...
fiyat performans olarak çok başarılı güler yüzlü ilgili personel yemekleri çeşitleri az olsada yeterli ve aç kalmazsınız pideci alinin pideleri sizi aç bırakmaz süper pide yapıyor tesis olarak çok güzel odalar güzel plaj deniz harika biz 5 gün kalacaktık 7 gün kaldık çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim havuzda güzel bahçınvan ihsan beyeyede ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ederiz.
Ercan...
daha girişte gösterilen ilgiden, otelin temizliğinden, savurganlığı önleyici az ama öz yemeklerinden, nefis denizinden ,bogmayan animasyondan , çalışanlar, suzan, nurcan, ülkü ve süper kız didemden aşçı larından, restoranda ali beyden ve müdire hanımın ilgisinden memnun ayrılıyoruz...