Miarosa İncekum West Resort

Alanya
Miarosa incekum west resort, alanya incekum mevkiinde, 6000 metrekare alan üzerinde, denize sıfır mesafede, 142 oda kapasitesine sahiptir ve bir burun üzerinde yarımada şeklinde olup 3 tarafı deniz ile çevrilidir. odalarında, duvardan duvara halı , balkon , banyo,wc , fön makinesi , telefon , sat tv , minibar , kiralık kasa ve split klima mevcuttur. tesiste lobby, tv köşesi , iki asansör , havuz bar , lobby bar , beach / snack bar , bir adet restaurant (açık ve kapalı bölüm bir arada) bir adet açık havuz , bir adet çocuk havuzu , mini kapalı havuz , dalgıç okulu, fitnes, hamam sauna, animasyon ve mini club bulunmaktadır. miarosa incekum west resort, alanya merkeze 24 km, havaalanına 100 km ve avsallar beldesine 3 km uzaklıkta bulunmaktadır.
Ercan...
daha girişte gösterilen ilgiden, otelin temizliğinden, savurganlığı önleyici az ama öz yemeklerinden, nefis denizinden ,bogmayan animasyondan , çalışanlar, suzan, nurcan, ülkü ve süper kız didemden aşçı larından, restoranda ali beyden ve müdire hanımın ilgisinden memnun ayrılıyoruz...
Ayhan...
Gerek personel ve gerek se konumu ve hizmeti açısından oldukça memnun kaldım.Çocuklu ailelerin huzur içinde tatil geçirecekleri bir otel , ayrıca Alara Otel ve Alara Star Otelin imkanlarından da yararlanılabilmesi nedeni ile çok avantajlı... Pilajı oldukça temiz, dalgasız ve kum... Herşey için tüm otel ekibi ve idaresine teşekkür ederim.