Green Max Hotel

Belek
Green max hotel antalya belek, üç kum tepesi mevkiinde 120 dönüm arazi üzerinde yedi kattan oluşan bina olarak kurulmuştur. tesis denize sıfır konumdadır. tesis otogara 15 km, havalimanına 25 antalya merkezine 30 km. uzaklıktadır. tesiste iki adet açık havuz, bir adet kapalı havuz, bir adet çocuk havuzu, bulunmaktadır. tesisteki olanak, mekan ve hizmetler olarak çamaşırhane, market, kasa, berber, oda servisi, animasyon, tenis, atari salonu, disco, basketbol, langırt, bilardo, bisiklet, canlı muzik, dart, deniz bisikleti, masa tenisi, fitness, voleybol, aqua park, dalış okulu, kano, su sporları, güzellik salonu, sauna, türk hamamı, masaj, kids club, oyun parkı, çocuk bahçesi, bebek bakıcısı, italyan - akdeniz a la kart restaurantları, the bup bar, poolbar, disko bar, beach bar sayılabilir.
Zafer...
eşim 8 aylık hamile iken gittik.ve beklediğimizin çok üstünte çıktıı.daha ne olabilir bilemiyorum.tam bir aile oteli.zaten çoluk çocuktan geçilmiyor.ama gün içinde nerdeler göremiyorsunuz.onlarlada ilgilenen birileri var.kesinlikle bana sorsalar ki;öyle herşeye ayılan bayılan biride değilimdir.bu ilk tatilimde değil 8-9 farklı yere ve otele de gittim.fiyat ve beklenti kesinlikle doğru orantılı.yani kısacası maksimum marjinal faydayı sağlıyor.ısrarla şiddetle tavsiye ederim.kesinlikle memnun kalacaksınız.tüm çalışanların güler yüzüne sabrına alakasına animasyon ekibine sonsuz teşekkürler.biliyorumki hibir şey beğenmeyen hiçbir şeyden memnun olmayan ne yapsanız mutlu olmayan tipler war.onlara inanmayın.bu yorum tamamen objektiftir.
Tanzer...
3-10ağustos 2013 tarihleriarasında tail yaptım.antalyada yaklaşık olarak 30 un üzerinde otelde kaldım ama tatilim hiç bitmesin istediğim kendimi evimdeymiş gibi mutlu ve huzurlu hissettiğim başka bir otel omadı. özellikle animasyon ekibi ve personel harika hatta türk misavirlerine ayrıbir ilgi gösteriyorlar. teşekkürler green max seneye görüşmek üzere..