Grand Ring Hotel

Kemer
Kemer beldibi mevkiinde denize sıfır konumda inşa edilmiş olan grand ring hotel, 295 oda kapasitesi ile hizmet vermektedir. odalarında; split klima, mini bar, saç kurutma makinesi, telefon, emanet kasası, banyo küvet, halı zemin bulunmaktadır. plaja alt geçit ile geçilen otelde, 1 kapalı, 2 açık yüzme havuzu, 2 adet su kaydırağı mevcuttur. her şey dahil sistemiyle hizmet veren grand ring otelin 600 kişilik kapalı, 300 kişilik açık olmak üzere 900 kişilik ana restoranı, sahilde snack barı, lobi barı, havuz barı, plaj barı, disco barı vardır. otel bünyesinde fitness center, türk hamamı, 2 adet sauna, buhar banyosu olanağı da bulunan, gelişmiş bir spa merkezi mevcuttur. grand ring otelde gündüz animasyon aktiviteleri ve gece showlarının yanı sıra; 2 adet bowling bandı, bilardo, masa tenisi ve çeşitli oyun makineleri ile donanımlı oyun salonu, alışveriş merkezi, internet kafe, kuaför, fotoğraf, çamaşır servisi ve 24 saat doktor hizmeti verilmektedir. grand ring otel, kemer'e 20 km, antalya havaalanına 35 km uzaklıktadır.
Alp...
hotel gayet hoş personnelerin abzılarında gözlemlediğim kötü bir şey var o da onlara çok kaba davranan müşterilere onlar da kötü davranmak ta onun dışında mükkemmeldi orayı yapan adamı gidip tebrik etmek isterim.!
Murat...
17-24 haziran 2012 tarihleri arasında kaldığımız otele aile olarak gittik.otele antalyadan kemere giderken beldibi bölgesine dönerek gidilebiliyorsada siz o dönemece girmeyin kemer yoluna devam edin yaklaşık 7 km sonra zaten otelin önünden gececeksiniz.yok eğer beldibi yönüne giderseniz siz de benim gibi yanılarak ring beach oteline gidebilirsiniz (başka bir otel ) neyse ... otel konum itibarı ile iki kısımdan oluşuyor ana bina iki blok ve ön tarafta sahile baka tek katlı evler.. otel genel olarak çok temiz ,yemek çeşidi gayet zengin bazı yorumlarda olduğu gibi sinek falan yok otelin genelinde ve odalarda klimalar gayet iyi çalışıyor.. hotel müşterileri ağırlıklı olarak yabancılardan oluştuğu için onlarda çözümü yabancı eleman getirerek bulmuşlar animatörler cankurtaran garsonlar falan hep yabancı ve iyi de türkçe öğrenmişler ben bu oteli havuzu ve kaydırağı için seçmiştim zira 10 yaşındaki oğlumun bir şekilde yüzme öğrenmesini istiyordum.oğlum 1 haftada burda yüzme öğrendi (bunda cankurtaran olarak görev yapan elemanın oğlumu hep cesaretlendirmesinde büyük pay var) sonuç itibarı ile ben aile olarak bu otelden memnunkaldım memnun kalmadığım konular ise :otelde çocuklar için animasyonda çok yüksek ses düzeyi kullanıyorlar. yemeklerde çalınan müzikler hep aynı bir kaç gün kaldığınızda bir sonra hangi şarkının çalacağını ezberliyorsunuz. otelin son kat koridorları çok sıcak son kat odaları tercih etmemenizi öneririm. bu otelde ağırlıklı olarak yabancı turistlere hizmet ediliyor olmasına rağmen yemeklerinde domuz eti kullanılmaması dana tavuk ve hindi eti kullanılması dini hassasiyeti olanlar için önemli olacağı kanısındayım