Esra Family Suit Hotel

Didim
Didim çamlık bölgesinde bulunan esra family suit hotel, havaalanına 90 km, denize 200 metre mesafede bulunmaktadır. herşey dahil konaklama konseptinde hizmet veren bir oteldir. tesisin odalarında split klima, balkon, duş, mini bar, saç kurutma makinası, seramik kaplı zemin, telefon ve tv donanımları bulunur. esra family suit hotelin misafirleri konaklamarı boyunca tesisin sunduğu açık yüzme havuzu, kapalı restoran, bilardo, basketbol, dart, fitness salonu, futbol sahası, hamam, masaj, masa tenisi, oyun salonu, su kaydırağı, sauna, tenis kortu, voleybol, çocuk açık havuzu, çocuk kaydırağı, çocuk oyun parkı ve halk plajı gibi hizmet ve olanaklardan yararlanabilirler.
Kübra...
içimizde az da olsa bir şüphe ile gittik otele girdiğimiz andan itibaren düşüncelerim tamamen değişti ve hala da unutamıyorum insanların sıcaklığını yemekleri çalışanları mükemmel bir otel denize biraz yürüdük çarşıda keza öyle yorulduk biraz ama inanın otel de ki insanların yakınlıkları bunları unutturuyor özellikle receptionda yavuz bey yemek hanede nadir ve adını sayamadığım diğer çalışanlar ve o güzel yemekleri yapan aşçılar birtek kaydırak görevlisi hariç :( hepinize çok teşekkür ederim sizi hiç unutmayacağız allah izin verirse seneye yine ordayız hepinize özleyerek selamlıyorum ...
Nuray...
üç oda rezerv ettirdik.annemler kardeşim ve eşimle çocuğumuz.ilk günkü odamızı annemlerinkiyle kıyaslayınca hoşumuza gitmedi ama ertesi gün hemen değiştirdiler.tüm odaları balkonlu ve temiz. personel hep güleryüzlü ve isteğinize hemen karşılık veriyorlar.otelin konumu üçüncü koya 300 metre mesafede güzel ve sakin yerde.yemekleri anlatmaya başlarsam zaten yorum bitmez. tek kelimeyle harika.bol çeşit ve leziz.aşçı ahmet beye ve arı gibi çalışan yemekhane personeli ne sonsuz sevgiler ve teşekkürler. ahmet çalış bey iki gün önce masamıza gelip de yemeyen çocuğumuza çorbayı ne diller döküp de yemesine vesile oldu o bile bizim için müthiş mutluluktu. havuzu iki büyük bir küçük ama biz mis gibi denizi tercih ettik.otopark sıkıntısı asla yok.kalabalık fakat güzel ve doyurucu bir tesis. resepsiyonda ki maviş kıza da sonsuz sevgiler.kesinlikle tavsiye ediyorum bu müesseseyi.az önce terkettik oteli ve çok memnun kaldık.bi ankaralı olarak tekrar gelmek nasip olur inşallah.