Emirhan Hotel & Spa

Side
Emirhan hotel & spa side bingeşik mevkiinde bulunmaktadır ve antalya merkezine 70, havalimanına 65 km mesafede ve denize 250 metre uzaklıktadır. toplam 287 odası bulunan emirhan hotel & spa odalarında merkezi klima, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinesi, küvet, tv donanımlarını standart olarak sunar. tesisin olanak ve mekanları olarak, pool bar, beach bar, green bar, 3 büyük ve 3 çocuk yüzme havuzu, kapalı havuz, animasyon programları, su sporları, tenis, dart, masa tenisi, plaj voleybolu, voleybol, basketbol, bilardo, su topu, su jimnastiği, tenis kortu, boccia, atçılık sayılabilir.
İbrahim...
Ağustos 2012'de 5 gün tatil yaptık. otel 4 yıldızın üzerinde hizmet veriyor diyebilirim. 1- resepsiyon, restoran, havuz ekibi çok iyi, yardımsever. yaptığı işin önemini biliyor. 2- 10'dan fazla 5 yıldızlı otelde konaklamış biri olarak söyleyebilirim ki; yemeklerin çoğu lezzetli, ızgaralar güzel(ızgarada tavuk biraz fazla veriliyor). sarelle olarak frigo yada nutella marka kullanılıyor, içecekler pepsi, köfte hazır alınıyor ve meyve suları tozdan yapılmıyor hazır alınıyor. 3- havuzlar bol, havuza bakan arkadaş ilgili. kumu güzel. yalnız denizde bazı yerlerde büyük taşlar sebebiyle rahat yürüyemediğiniz alanlar var. deniz yaklaşık 150 metre. ve en son plaja inmek için 60-80 basamaklı bir merdivenden inmeniz lazım. yanında bebek arabası olanlar için önemli olabilir. 4- gündüz animasyonu neredeyse sıfır. plaj voleybolu, dart ve demir toplarla oynanan bir oyun var. sadece bunlar. bu oyunları da eğlenceli hale getirmek için animasyon ekibinin hiçbir çabası yok. akşamları dışardan gelen sihirbaz show, balon show çok iyiydi. 5- otelde fransız, alman, ruslar ve türkler eşit sayıda idi. bırakın türklere kötü muameleyi bize o kadar iltimas yapılıyor ki ben utandım çoğu kez. içecek alacaksınız 9-10. sırada iseniz garson gelip sizinle ilgileniyor. bunu defalarca yaşadım. 6- havlular günlük değişmiyor. masayı silin dediğinizde yarım saat geçiyor gelen yok. lavaboya girdiğinde 4 lavabodan birinde sıvı sabun olabiliyor. öğleden sonra verilen içecekler cam bardakta değil plastik bardakta veriliyor(bunun için tartışan müşteri gördüm) yani bunlar sizin için önemli değilse otelden memnun kalırsınız. 7 - disko mini disko olarak hizmet veriyor. gençlerin eğlenmesi biraz zor. çocuklu aileler için oldukça uygun. aşırı alkol alan ve eşiyle kavga edip birbirine sandalye fırlatan, diskoda çocukları rahatsız eden bir rus çiftin otelden ayrılmasını istedik bir müşteri grubu olarak. otel hemen göndermeye çalıştı. ama rus çifti getiren odeon tur yetkilisi çifti otelden göndermemek için olağanüstü gayret gösterdi.
Murat...
otelde konaklamadan önce yorumları tek tek okudum pek de iç acıcı yorum olduğu söylenemez ama oteli o bölgede yaşayan eşe dosta sordugumda herkes önermişti, yorumlara aldanmadan nişanlımla 6 günlük otele gittik, ilk gününden son gününe kadar harika geçen bir tatil söz konusu, otelin en iyi odalarını müsait oldukça türk müşterilerine veriyorlar, yemek, bar, animasyon hepsinin elemanları harika insanlar herkesle çok iyi dost olabiliyorsunuz ayrıca türklere iyi bir davranış söz konusu bazıları türkçe bile konuşmuyorlar diyorlar ama siz orda tatile gittiğinizde rus lar gibi soğuk olursanız insanlar sizle tabikide soğuk olurlar, tatildesiniz sonuçta ve inanın herkese gözüm kapalı oteli öneririm. ayrıca tam bir aile otelidir. tüm emirhan hotel çalışanlarına selamlar olsun. harika bir tatil geçirdim.