Dora Beach Hotel

Marmaris
Marmaris siteler mevkiinde bulunan dora beach hotel, denize sıfır konumda superior herşey dahil konseptte hizmet veren bir tesistir. tesisin toplam 60 odası bulunur. otel havalanına 90, şehir merkezine 2 km uzaklıkta bulunur. tesis odalarında klima, tv, saç kurutma makinesi, minibar, kasa, telefon, kablosuz internet erişimi standart donanım olarak bulunmaktadır. otelin oadalarının tamamı direk veya yandan deniz manzaralı odalardır.
ünsal...
otel genel anlamıyla güzele yakın sıkıntılı olan taraflar yemek çeşitsizliği geceleri yapılan eğlenceler latin samba çaça geceleri olacağına en azından iki gece konaklayan türk misafirler içinde birşeyler olsa daha iyi olurdu.internet bağlantısı lobinin yanında durmuyorsanız eğer felaket çözüm bulunabilir.personel yaklaşımı güzelve sevimli resepsiyon hizmetleri iyi.birkaç kusuru yanında kalınabilecek bir otel tavsiye ederim...
Ayşe...
gerçekten son derece güzel bi tatildi. personel güler yüzlü samimi işletmecileri ailecek çalışıyorlar. ailecek çalışmaları onların işlerindeki titizliği arttırmış. otelin genel müdürününde diğer ekip üyeleri gibi güler yüze ihtiyacı var sanırım :d ama yinede son yılların en güzel tatiliydi.