Costa Mare Hotel

Bodrum
Hotel türkbükü inn, bodrum türkbükü mevkiinde, denize 600 metre mesafede, 81 oda kapasitesi ile hizmet vermektedir. odalarında; telefon, mini bar, uyandırma servisi, balkon, uydu tv yayını, kablosuz internet bağlantısı, split klima ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. plaja ücretsiz giriş imkanı bulunan türkbükü inn hotelde plaja gün boyu servis mevcuttur. bar, gece kulübü, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, otopark, kablosuz internet, tv odası, oyun odası, çamaşır yıkama hizmetleri otelde bulunan olanak ve aktivitelerdir. türkbükü inn hotel bodrum merkeze 23 km, bodrum havaalanına 40 km mesafededir.
Veli...
türkbükünde tepede konumlanmış güzel bir otel. manzarası çok güzel.akşamları türkbükünü seyrederek birşeyler içmek gayet keyifli.odalar diğer otel odalarından daha ferah. ödediğiniz ücreti diğer otellerle karşılaştırdığınızda sonuna kadar hakediyor. umarım kalitesini bozmazlar.
Nergisy...
açılışta bulunan arkadaşımın tavsiyesiyle 19 mayıs tatilinde geldik. otelin yeni işletmecileri ve müdürü ışık hanım'ın yakın ilgisiyle tatilimiz ev ortamı rahatlığında geçti. manzarası müthiş, odalar gayet büyük, aileler için uygun. 2 farklı havuzla denize bile inmeye gerek kalmadı yaz döneminde daha uzun kalmak için ğlan yapıyoruz