Club Datça Tatil Köyü Bilgileri

Datça
Datça merkezinde denize sıfır olan club datça tatil köyü herşey dahil konseptinde hizmet veren 109 adet odası bulunan bir tatil tesisidir. otelin odalarında telefon, duş, balkon, saç kurutma makinesi, lcd tv, split klima ve mini bar standart donanım olarak bulunur. club datça tatil köyü\\de konaklayan misafirler kalışları süresince otelin sunduğu plaj voleybolu, bilardo, 200 kişi kapasiteli restoranda, havuz bar, snack bar, yüzme havuzu, 1 adet çocuk havuzu, halk plajı ve otopark gibi hizmet ve olanaklardan yararlanabilmektedirler.
Dilay...
datça tatil köyü güzel bir tatil köyü kafa dinlemek için bir numara bir tatil köyü ilgi güzel yemekler güzel yalnız tek problem akşam yemeğinde su bile vermiyorlar içecek olarak ... ilk gittiğiniz akşam yanınıza yaklaşıyorlar ve yemeğin yanında ne içersiniz diyorlar ve adisyonu imzalatıyorlar bunlar ekstra çıkışta ödersiniz diyorlar ... ben şimdiye kadar gittiğim hiç bir otelde böyle bir şey görmedim o kadar yemeği hazırlayan veren insanlar bir bardak suyu veremiyorlarsa yazık...
Fundaof...
Datça'ya ilkkez gittim. çok güzel, yurdumun cennet köşelerinden bir tanesi. club datça ise bu cennetin cennet bir köşesi. konum olarak bana göre datçanın en güzel konumunda, tesis olarak tatil köyü olması bina beton görüntüsünü neredeyse yok etmiş, hizmet anlayışı beni çok memnun etti ( çalışan arkadaşlar çok güleryüzlü, sanki evinde misafir ağırlıyor gibi), tesis her bakımdn çok temiz, odalar kullanışlı, yiyecekler taze ve kaliteli çeşitleri biraz çoğaltılabilir. kısaca her bakımdan güzel ve huzurlu bir tatil için kesinlikle tavsiye ediyorum.