Carpe Mare Beach Resort Bilgileri

Didim
Carpe mare beach resort hotel, aydın didim bölgesinde, denize sıfır konumda, bodrum havaalanına 80 km, izmir adnan menderese havaalanına ise 130 km uzaklıktadır. 156 odası bulunan otelin odalarında, lcd tv, klima, minibar, wc, saç kurutma makinesi mevcuttur. 3 adet kaydıraklı yarı olimpik açık havuzu, spor aktiviteleri,mini club ve çocuk oyun alanı otelin diğer olanaklarıdır
Ahmet...
otel fena değil. yemekleri lezzetli.fakat oda temizliği çok zayıf.yatak çarşafları ve havlular çok geç değişiyor.animasyon çok zayıf sadece canlı müzik olan günler biraz iyi idi.arılara da bir çözüm bulmaları lazım çünkü yemek yerken çocuklar çok tedirgin oluyordu. çıkış günü istenmesine rağmen öğlen yemeği verilmemesi kötü bir imaj bıraktı..
Ismail...
ismail 23.05-27.05.2016 tarihleri arasında carpe mare beach resort'te rezervasyon 4kişi 2 oda(526-527) tatilimizi yaptık.teşkkürlerimi önce genel merkezde bulunan özlem hnma sonsuz teşekkürle borç bilirim.30yıldır türkiyenin her yerinde tatil yaptım.ama carpe mare resortte yaptığımız tatil hepsinin önüne geçti.çünkü kapıdan içeri girdiğinizde bir bakıyosunuz cennete girdim zannediyosunuz.muhteşem bir doğa,heryer bakımlı ağaçlar,feyzaj çalışmaları mükemmmel yapılmış,resturant şefi sezai bey ve ekibi yemekleri muhteşem ve en önemlisi güler yüzlüler.ayrıca housekeeper ekibi,teknik destek ekibi ve havuz görevlileri son derece çözüm odaklılar ve çok başarılılar.kısacası tatilimiizin çok iyi geçmesinde emeği geçen herkese teşekkürler.