Behram Hotel

Ayvacık
Behram hotel, çanakkale assos mevkiinde, antik yat limanın karşısında, 17 oda kapasitesi ile hizmet vermektedir. odalarında; mini bar, oda servisi, banyo, duş, telefon, oda kasası, tv ve merkezi klima bulunmaktadır. otelde, a la carte restoran, açık-kapalı restoran, otopark, resepsiyonda kasa, havaalanı servis, sigara içilmeyen oda ve bar bulunmaktadır. otel, çanakkale merkeze 90 km, küçükkuyu merkeze 22 km, izmir merkeze 250 km mesafededir.
  • 17 Oda
  • Teras
Hülya...
tarih, romantizm, dinlence... gözlerden uzak, sakin bir yerde sevgilinizle beraber başbaşa bir kaçamak düşünüyorsanız mutlaka behram hotel'e gidin derim. temizliği, kalitesi ve güler yüzlü personeli ile behram hotel biçilmiş bir kaftan... ölmeden görülmesi gereken cennet bahçesi gibi bir yer. felsefe, tarih ve romantizm kokan bir otel... teşekkürler behram hotel.
Murat...
mükemmel bir atmosferi var. dinlendirici sakin bir bölgede huzur dolu bir tatildi. binaların taş yapısı ve bütün yerleşim ve tatil bölgesinin bu şekilde oluşu çok güzel. hotel ve çevresinde nereye gittiysek inanılmaz derecede itina ile döşenmiş dikkatlice seçilmiş ürünlerin kullanıldığını gördük.çok şeker bir yerleşim yeri ve hotelin yapısı muhteşem. eşim tarihi ve antik yerleri, bense denizi seven biriyim ikisini bir araya getiren herhalde en başarılı yer.